Головна » 2013 » Січень » 01

В Сумській області має місце застосування технології висунення кандидатами в народні депутати осіб з однаковими прізвищами.

Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив голова Сумського міського відділення Комітету виборців України Олексій Захарченко.

«Центральна виборча комісія 14 серпня зареєструвала кандидатом в народні депутати України по 160-му виборчому округу (центр – місто Шостка) Ногу Миколу Олександровича – безпартійного безробітного мешканця селища Бородянка Київської області.Судячи з усього, таким чином на окрузі застосовано так звану «технологію двійника» – спробу забрати у одного з основних кандидатів частину голосів завдяки однаковим прізвищам у бюлетені», - зазначив Олексій Захарченко.

Він нагадав, що тижнем раніше ЦВК зареєструвала кандидатом на цьому ж окрузі Ногу Миколу Петровича – Шосткинського міського голову, члена Партії регіонів.

Згідно з поданою декларацією, канди ... Читати далі »

Категорія: Експертно-громадська діяльність | Переглядів: 156 | Додав: olexij | Дата: 01.01.2013

Какое событие уходящего года вы считаете самым значительным для города: строительство моста по ул. 20 лет Победы, запрет на деятельность залов игровых автоматов, эпидемию гриппа, строительство дюкера и канализационного коллектора в центре города, открытие библиотеки Украинской академии банковского дела, другое событие?

Александр БАБУРОВ, главред радио «Слобода-FM»:
«Самое важное событие — это точно не эпидемия и не зал игровых автоматов. Хотя последнее, безусловно, штука хорошая. Мост я тоже не считаю большой заслугой города. Не хочу вдаваться в подробности, кто и за что строил, но у нас открылась мощная библиотека УАБД. Это библиотека, которая опередила время свое лет на двадцать. Инициаторы строительства объездили (мама дорогая!) столько стран, видели самые солидные библиотеки мира. Такой воплотившейся идеи, безусловно, нет ни в одной области Украины. Главное, чтобы наполнилась содержанием».

... Читати далі »

Категорія: Експертно-громадська діяльність | Переглядів: 200 | Додав: olexij | Дата: 01.01.2013